sklep internetowy z kawą

Explosia.pl – sklep internetowy z kawą

Nazywamy się Tikofi i zajmujemy się dostarczaniem ziarnistej kawy świeżo palonej pod marką Explosia Coffee do biur, restauracji i hoteli. Prowadzimy także sprzedaż detaliczną poprzez sklep internetowy pod adresem www.explosia.pl.

W pewnym momencie kawa stała się naszą pasją, dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działalności związanej z wypalaniem i dystrybucją świeżej, wysokiej jakości kawy.

Kawa, którą oferujemy wypalana jest metodą rzemieślniczą przez „roasterów” z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ziarna zielonej kawy pozyskujemy od sprawdzonych importerów, pozwala nam to ocenić jakość surowca jeszcze przed wypaleniem. Następnie ziarna kawy wypalane są z pieczołowitą starannością w piecach bębnowych o niewielkich zasypach, pozwala to na wydobycie z kawowca wszelkich skrywanych przezeń skarbów. Rzesza klientów odwiedzająca nasz sklep internetowy docenia naszą kawę świeżo paloną Explosia Coffee za wyjątkowy aromat, bogaty smak i świeżość. Na opakowaniach obok informacji o przydatności do spożycia umieszczamy datę palenia, daję to naszym klientom gwarancję, że otrzymują produkt świeży.

Nasza kawa świeżo palona wyróżnia się jakością, intensywnym zapachem i głębokim smakiem. Chętnie podejmiemy współpracę z biurami, firmami prywatnymi, instytucjami publicznymi w zakresie dostawy kawy świeżo palonej. Zapewniamy terminowe dostawy w ilościach według indywidualnego zapotrzebowania. Przy większych zamówieniach pokrywamy koszt dostawy. Do ekspresów automatycznych polecamy nasze flagowe mieszanki Explosia Coffee oparte na kawie z Brazylii tj. Caffe Intenso i Brasiliana. W ofercie posiadamy także kawy z innych zakątków świata, a szerzej przeczytać o nich można w opisach na stronie naszego sklepu internetowego www.explosia.pl. Kawa świeżo palona pozwoli każdemu poczuć prawdziwy, świeży i pełny aromatu smak kawy z najlepszych plantacji na świecie.

Dokładamy niezbędnych starań, aby zapewnić pełne zadowolenie z dostarczanego przez nas produktu i aby każdorazowo cechowała go najwyższa jakość. Pozwól sobie na znaczną dawkę przyjemności i już dzisiaj spróbuj kawy świeżo palonej z naszej oferty. Z pełną odpowiedzialnością gwarantujemy niesamowite doznania zapachowe i smakowe. W naszych kawach Explosia Coffee wyczujesz aromat orzechów, czekolady czy migdałów. Niezbędne informacje na temat pochodzenia, profilu palenia i profilu aromatycznego znajdują się na stronie sklepu internetowego www.explosia.pl.

Dane firmy:

Tikofi Wojciech Walkowiak
NIP: 9271907260
REGON: 147098367
78-600 Wałcz, ul. Wojska Polskiego 95

Zapraszamy do: sklepu internetowego z kawą

Udostępnij firmę

Facebook
Twitter
LinkedIn